O NAS

ORGANIZATORKI

 

Ewa Mierzejewska

Z wykształcenia – historyk sztuki (dyplom na Uniwersytecie Warszawskim). Z zawodu – dziennikarka specjalizująca się w tematyce architektury wnętrz i designu. Przez wiele lat pełniła funkcję redaktora naczelnego w magazynie “Dom & Wnętrze”, do którego w 2016 roku wprowadziła nowy dział pt. „Sztuka dla każdego”.

Autorka eksperckiego bloga ewaiwnetrze.pl. Miłośnicy pięknych wnętrz pamiętają ją z autorskich programów telewizyjnych na kanale Domo+. Obecnie występuje jako ekspert w cotygodniowym, wnętrzarskim cyklu „Odpicowane mieszkanie” w Dzień Dobry TVN.

Kuratorka wystaw i współorganizatorka dużych wydarzeń o charakterze targowym w branży wyposażenia wnętrz.

Często pełni rolę prelegenta, szkoleniowca, jurora konkursów (m.in. must have na festiwalu Łódź Design). Doradza firmom i osobom prywatnym.

 

Lena Szwed-Strużyńska

Prowadzi galerię sztuki współczesnej Leonarda (dawniej Mostra). Scenograf i dekorator wnętrz. Od 2013 roku współtworzyła Warszawskie Targi Sztuki w Arkadach Kubickiego. Zorganizowała kilkadziesiąt wystaw w Polsce i za granicą, we współpracy z wieloma firmami, w siedzibie galerii oraz w jej filiach w całej Polsce. W Londynie organizuje spotkania “Mostra Art-Session”.

Reprezentuje wielu starannie wyselekcjonowanych artystów malarzy, rzeźbiarzy i grafików. Są wśród nich tak znane nazwiska jak Józef Wilkoń, Andrzej Mierzejewski, Andrzej Dudziński, Andrzej Cisowski, Antoni Fałat, Sylwester Ambroziak, Józek Nowak, Stanisław Młodożeniec i inni.

Z doświadczenia i wiedzy Leny Szwed-Strużyńskiej korzysta wiele firm i osób prywatnych. Specjalizuje się bowiem w zakresie aranżacji i dekoracji wnętrz dziełami sztuki.

 

Organizator:

Targi Sztuki Dostępnej Spółka Cywilna
NIP: 118 219 49 08

biuro@targisztukidostepnej.pl

 

ŚLEDŹ NAS:

BIURO TARGÓW SZTUKI DOSTĘPNEJ:

Centrum Praskie Koneser (Pasaż konesera)
warszawa

 

Godziny otwarcia biura:
pon. - sob. i niedziele handlowe 12.00-18.00

® TARGI SZTUKI DOSTĘPNEJ // All Rights Reserved

® Design // freeline STUDIO