PIERWSZA EDYCJA
(2-3.03.2019)

950 metrów kwadratowych powierzchni ekspozycyjnej 900 sprzedanych dzieł sztuki 3500 odwiedzających 80 wystawców 565 informacji w mediach 5 stacji telewizyjnych 8 stacji radiowych

Obejrzyj relację video: https://youtu.be/efULaAYxCKg

"Było nadspodziewanie super! Mam nadzieję, że widzimy się na następnej edycji!"

Łukasz Olek, artysta

“Byłem na targach. Dominowała radość. To było jak karnawał. Goście dobrze się bawili. Nie wstydzili się swoich gustów, braku obycia ze sztuką. Młodzi kupowali swoje pierwsze w życiu obrazy, grafiki lub fotografie do udekorowania mieszkań. (…) Sukces, moim zdaniem, polega przede wszystkim na tym, że ktoś miał odwagę zorganizować targi i one sprawnie przebiegły."

Janusz Miliszkiewicz, parkiet.com

“Bardzo dziękujemy za świetną organizację i przede wszystkim za konsekwencję. Świetna inicjatywa i fajnie by było, gdyby impreza miała przynajmniej dwie edycje w roku."

Marek Duchnowski, właściciel galerii ToTuart

“Po wiosennym sezonie wystawienniczym w Londynie (Affordable Art Fair Battersea i The Other Art Fair London) i w Warszawie (Targi Sztuki Dostępnej), z przyjemnością pierwsze miejsce przyznaję… Warszawie. Za świetną organizację, dobór wystawców i przyciągnięcie zaangażowanej publiczności."

Millena Davies, artystka działająca w Polsce i Wielkiej Brytanii

“Byłam i wierzę, że będzie to impreza cykliczna! Tłumy zainteresowanych i ludzie wychodzący ze "sztuką" pod pachą:) "Szacun" drogie Panie."

Elżbieta Kuźniacka, gość

“Dziękuję organizatorkom za niezwykle intensywne i bogate wydarzenie! Masa pozytywnych emocji, kontaktów, tysiące obejrzanych dzieł sztuki. Cały polski rynek sztuki w jednym miejscu. Szczególnie dziękuję za szansę pokazania się młodych artystów. Uczestnictwo w tych targach było świetną decyzją. Z niecierpliwością czekam na kolejną edycję!"

Natalia Rakowska, artystka

“Dziękuję za zaproszenie naszej galerii do udziału w Targach. Wydarzenie przyciągnęło wielu zwiedzających. Gratuluję sukcesu!"

Elżbieta Kochanek-van Dijk, właścicielka Galerii Milano